Hakımızda

2001 den beri Sakarya'da meslek mensubu olarak faaliyette bulunmakta ve bu adreste bağımsız ve kurumsal olarak muhasebe, mali müşavirlik ve denetim hizmetleri vermekteyiz.

Muhasebe Mali Müşavirlik olarak yerli ve yabancı birçok sektörde faaliyet gösteren firmaya, fizibilite çalışmalarından, yeni şirket kuruluşlarına, muhasebe, mali müşavirlik, iş bitirim belgeleri, KDV iadeleri, Denetim, Tasfiye işlemlerine kadar benzer daha birçok konuda hizmet sunmakta ve çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Ofisimiz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;
  • Mükellefin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.
  • Mükellefinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.
  • Mükellefine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.
  • Hizmet sürecinde mükellefleri ile sürekli iletişim halinde olan muhasebe, mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda mükellefini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.
  • Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuattaki ve mükellefinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe mükellefine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.
  • Mükellefinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.
  • Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü mükellef ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.